iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Staň se členem

Sdružení přátel Jaroslava Foglara je největší a nejvýznamnější foglarovské hnutí v České republice. Sdružuje většinu významných badatelů, sběratelů a dalších příznivců Foglarova díla. Chceš-li přispět k šíření foglarovské myšlenky i v dnešní době, staň se členem!

Členství v SPJF přináší řadu výhod:

  • Předplatné tematického časopisu Bobří stopa (v současnosti 4 čísla ročně).
  • Informační servis o aktuálním dění ve foglarovském světě, pozvánky na akce, upozornění na významné události a výročí.
  • Slevu na většinu akcí a táborů pořádaných SPJF, na nich pojištění.
  • Pomůžeš šířit klubovní myšlenku a foglarovské ideály. SPJF je jedinou současnou organizací, která mimo jiné sdružuje čtenářské kluby!

 

CHCI SE STÁT ČLENEM SPJF

Členem SPJF se stane každý, kdo pošle přihlášku a zaplatí roční členský příspěvek. Členství v SPJF je platné vždy na daný kalendářní rok (tedy do 31. prosince aktuálního kalendářního roku).

Kolik to stojí?

Členský příspěvek byl stanoven ve dvou hladinách;
200,- Kč do 18 let (další sourozenec jen 50,- Kč)
400,- Kč od 18 let
0,- Kč do 6 let (pokud je jeden z rodičů členem SPJF)

Je tedy směrodatné, kolik vám je let v okamžiku zaplacení. Příslušnou částku můžete zaplatit následujícími způsoby:
- Poštovní složenkou na adresu SPJF - Bobří stopa, P.O.BOX 245, 658 45 Brno. Do zprávy pro příjemce napište vaše dopisovatelské číslo, případně i příjmení.
- Bankovním převodem na náš účet u Fio banky: 2900315365/2010. Jako variabilní symbol uveďte opět své dopisovatelské číslo, do zprávy pro příjemce pak příjmení.

Pokud se týká vůbec uchazečů o členství, kteří nemají své dopisovatelské číslo, stačí pouze příjmení. V případě, že už plátce své dopisovatelské číslo má, ale z jakéhokoli důvodu jej nemůže nalézt, je možné si o něj napsat na adresu: spjf(zavinac)spjf.cz. Tento e-mail, nebo i klasickou poštovní adresu, lze použít i v případě, hromadné platby za celý oddíl, rodinu či klub. V tomto případě potřebujeme mít jistotu, za koho vlastně platba je. Proto je nutní poslat rovnou i seznam všech členů!

Pokud se chcete stát členem, napište nám na výše uvedenou adresu nebo e-mail: spjf(zavinac)spjf.cz, kontaktní dopis, který bude obsahovat: vaše jméno a příjmení, datum narození, přesnou adresu kam chcete nechat posílat časopis (ulice, číslo orientační, město a PSČ) a pošlete jedním z výše uvedených způsobů členský příspěvek. Kromě toho ovšem můžete použít formulář, který naleznete zde.
Pokud máte oddíl nebo klub a chcete se všichni stát také členy, pošlete nám e-mail nebo přihlášku, řekneme vám více informací. Pokud máte mezi sebou někoho staršího 18 let, můžete i získat peníze na vaše oddílové či klubovní akce - zeptejte se na podrobnosti!