iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Akce Hledáme Rychlé šípy má své webové stránky

18.11.2016 20:23
Autor: Renca, Počet přečtení: 1712

Podzimní akce Hledáme Rychlé šípy se již několik posledních ročníků z Prahy rozšiřuje i do dalších měst České republiky, proto jsme se rozhodli všem pátračům usnadnit přístup k informacím o hře v jednotlivých městech formou jednoduché webové prezentace.

Stránky mají responzivní design, na jedno kliknutí se dostanete přímo do sekce, která se věnuje konkrétnímu městu, kde se akce v daném roce pořádá, a jednoduchým posunnutím na stránce se v rychlosti dozvíte informace o herním území, princiu hry či další specifikace pro hru v daném městě.

Zajímá Vás, v jakém městě si pro Vás pořadatelé připravili netradiční zadání a namísto Rychlých šípů máte za úkol hledat jejich psa/fenku Bublinu, kde si kromě dnes již tradičních lokací Prahy, Brně a Ostravě můžete hru nově zahrát či jak vůbec vypadají figuríny, které máte hledat?

Klikněte na hledamers.spjf.cz a všechny informace máte hned po ruce!

Pro příští ročníky chystáme na stránkách různá vylepšení:

  • formulář pomocí ktérého nahrajete a následně i odešlete výsledek svého pátrání přímo organizátorům
  • přehled umístění v minulých ročnících v konkrétním místě
  • historii všech proběhlých ročníků - tedy informace i z těch běhů hry, která byla v jiných městech, než kde se hra aktuálně hraje
  • meziroční hodnocení na způsob Šalinění

Pokud byste na webu cokoliv postrádali, našli na něm chybu nebo měli zajímavý tip, jak web obohatit, neváhejte se na obrátit.

Vytvořila 18. listopadu 2016 ve 20:34:02 Renca. Upravováno 1x, naposledy 18. listopadu 2016 ve 20:47:32, Renca


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*