iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Bobří stopa z roku 2015

27.1.2016 18:02
Autor: Menhart, Počet přečtení: 2888

obalkyje dostupná v digitální trafice Publero.com a Alza-media. Sledujte iKlubovnu - někdy během letošního roku budou na týden digitální čísla zdarma, tak se přihlaste ke sledování titulu raději již nyní.

Postupně budeme doplňovat další vyšlá čísla, tak si udělejte na Publero nebo Alza-media čtenářský účet a nechte si titul sledovat. To by byla přeci bomba nepropásnout digitální Bobří stopy zdarma. Budou zdarma jenom týden, pak se vrátí na své obvyklé ceny.

Vytvořil 27. ledna 2016 v 18:12:46 Menhart. Upravováno 2x, naposledy 28. ledna 2016 v 17:44:30, Menhart


Diskuze ke článku

3. února 2016, 09:27
Soki (administrátor)

Nazbýbá než souhlasit

...

2. února 2016, 23:58
Čáp (administrátor)

Nezbývá než souhlasit se Sokim, že lepší službu sami nevyvineme. Jsem rozhodně pro Publero využívat a díky Menhartovi (i Vojtovi), že se o to starají. Ostatně, co je bez úskalí? :)

2. února 2016, 10:14
Soki (administrátor)

Publero

Tak Publerem míříme na nečleny - širokou čtenářskou obec digitálních tiskovin. Je to propagace SPJF a součást šíření odkazu JF. Na to je to ideální služba a lepší interně nikdy neuděláme.

Neprezentoval bych to ale jako bonus pro členy.

1. února 2016, 09:28
Čáp (administrátor)

Nezbývá než souhlasit s Krizmenem, že každá zprostředkovaná služba s sebou nese úskalí ve formě omezení/zrušení/zneužití v budoucnu. Kdo si dneska vzpomene na Hyperlinx nebo Pandoru. K podobnému osudu dnes míří ICQ nebo české sociální sítě Líbím se ti, spolužáci či Lidé.cz. Fotky z uloz.to zase provozovatel zneužívá na svých pornowebech. A jednou to dopadne také na Facebook a Google. Internet se mění a upsat se k něčemu, nad čím nemám plnou moc, znamená dřív nebo později začít od začátku. Proto jsem spíš zastáncem vlastního vývoje a inovace našich prezentací - máme záruku, že dokud se tomu bude SPJF věnovat, bude to funkční.

Publikování BS v PDF má ale asi jiná úskalí - myslím, že jde o autorská práva a taky udržení poptávky po starších číslech.

1. února 2016, 06:29
Krizmen

No - jenomže

problém je v tom, že na řešení odjinud nemá SPJF žádný vliv. Když se Publero rozhodne změnit podmínky, SPJF se tomu musí podřídit...
28. ledna 2016, 17:43
Menh+rt

Re: dobrý nápad

To by znamenalo technické řešení - vstup pouze pro členy, omezení, aby nešlo PDF stáhnout a tak se nešířilo nekontrolovaně atd. Je to spousta programování pro pár lidiček.

Publero toto všechno řeší - stačí se jen přihlásit a v pravý čas si všechny archivní čísla přiřadit ke svému účtu. To je bonus pro členy a nemusí se nic složitě programovat. Navíc veřejný digitální archiv je zdarma propagace BS atd.

Proč vymýšlet jiná řešení, když se můžeme zapojit do těch již existujících?
28. ledna 2016, 06:00
Krizmen

Dobrý nápad ;-)

Ale spíš bych uvítal, kdyby členové SPJF měli přístup k článkům v Bobří stopě ve formátu PDF s možností vyhledávání přímo na stránkách SPJF.To bych viděl jako bonus, za to, že jsem členem ;-) Na Publeru to má význam pro nečleny SPJF.
Vložení nového komentáře
*
*
*