iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Budete v roce 2018 pořádat akci SPJF? Nahlašte ji!

30.12.2017 23:50
Autor: Sova, Počet přečtení: 1363

Budete v roce 2018 pořádat akci pod hlavičkou Sdružení přátel Jaroslava Foglara? Tábor, výpravu, výstavu, stínadelskou bitvu či jen víkendové setkání? Nahlašte ji co nejdříve předsedovi pořadatelské komise a získáte řadu výhod! Akce bude zveřejněna ve webovém  kalendáři akcí SPJF a propagována dalšími kanály.

Tradiční tištěný kalendář akcí SPJF v roce 2018 pravděpodobně nevyjde, i přesto vás - pořadatele akcí - prosíme: Pošlete nám seznam akcí, které budete v roce 2018 pod hlavičkou SPJF pořádat! Pokud tak učiníte, vaše akce budou hned zkraje roku zařazeny do webového kalendáře akcí SPJF, ojedinělého zdroje všeho, co se v SPJF šustne.

Z tohoto seznamu budou v průběhu roku rovněž vypichovány akce k propagaci dalšími kanály SPJF, především na sociálních sítích, v pravidelném emailovém zpravodaji členské základně atd. Rovněž tímto nahlášením automaticky splníte povinnost nahlášení akce, pokud na ni plánujete žádat dotaci ze zdrojů SPJF (výše příspěvků pro rok 2018 zatím není známa).

Akce posílejte předsedovi pořadatelské komise na email martin.vertesi@spjf.cz v tomto formátu: Název akce, datum konání, místo konání, pořadatel (člen, pobočka, oddíl aj.), kontakt na organizátora, web (nepovinné), krátký popis, předběžný zájem o dotaci na akci (ano/ne/nevím; není závazné).

Akce SPJF

V roce 2017 se uskutečnilo celkem 39 nahlášených oficiálních akcí SPJF, samozřejmě pak také spousta dalších menších akcí klubů, oddílů, poboček či jednotlivců. Pokud jste některou z těchto akcí pořádali, děkujeme a těšíme se na další foglarovské akce v roce 2018! S dotazy či průběžnými akcemi se samozřejmě můžete obracet celý rok na pořadatelskou komisi SPJF na emailu výše.

Vytvořil 30. prosince 2017 ve 23:51:36 Sova. Upravováno 1x, naposledy 31. prosince 2017 v 00:30:28, Sova


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*