iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Hojení bolesti Sudet aneb kolik chceme přispět na Munu?

5.12.2013 17:30
Autor: Čáp, Počet přečtení: 3063

V rámci programu Era pomáhá regionům nabízí Československá obchodní banka, a. s. příspěvek až 50000 Kč na projekt v některém z příhraničních regionů (či na Hané nebo Prácheňsku), kterému se podaří od vlastních sympatizantů vybrat nejvyšší částku. Mezi projekty je rovněž aktivita Hnutí Brontosaurus zaměřená na rekostrukci Muny.

Kolik má SPJF přispět HBJ na Munu

Jakou částkou ma podle vás SPJF podpořit projekt Hojení bolesti Sudet?

 • 4x
  0,- Kč. Už jsme přispěli.
 • 2x
  100,- Kč navíc a dost.
 • 4x
  200,- Kč ještě jednou.
 • 1x
  500,- Kč, ať má Muna šanci.
 • 2x
  1000,- Kč nejsme troškaři.
 • 0x
  2000,- Kč ať muna vyhraje!
 • 5x
  5000,- Kč je to i naše Muna!
Hlasování bylo ukončeno 8. prosince 2013 ve 23:59.
Soutěžní systém o příspěvek na projekt, který si můžete prohlédnout na této adrese je následující: v regionu Slezsko se o podporu uchází trojice projektů (kromě Muny ještě relaxační místnost s ohmatávacími podložkami pro tělesně postižené žáky školy a výsadba kvetoucích stromů v okolí Bruntálu). Ten z trojice projektů, který získá nejvyšší podporu, bude oceněn částkou 50000 Kč, druhý v pořadí 40000 Kč a třetí pak částkou 25000 Kč. V současnosti vede projekt s masážně relaxační místností s částkou 3700 Kč, Muna je druhá v pořadí s částkou 300 Kč a poslední projekt zatím nezískal nic.

Předseda a fundraiser Hnutí Brontosaurus Jeseníky oslovil SPJF s možností přispět na projekt a pomoci tak hnutí zvítězit v klání o podporu prospěšné aktivity. Získané prostředky budou určeny na opravu budovy č. 99 v areálu Muny (budova hnutí Bronotsaurus Jeseníky využívaná rovněž po společné aktivity), rekonstrukci kříže na místě muňáckého nádraží, kam byli přiváženi váleční zajatci, uspořádání bronťáren a případně festivalu či setkání na Muně.

Členové SPJF ke dnešnímu dni přispěli částkou 200 Kč. O případném navýšení této částky bude Vedení SPJF jednat elektronicky během víkendu. Sdělte nám svůj názor na to, zda má SPJF přispět Hnutí Brontosaurus Jeseníky na aktivity spojené s rekonstrukcí Muny!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

7. prosince 2013, 11:48
Kosta (přihlášený)

Hm.

Proč radši nedat peníze na náš barák....

5. prosince 2013, 22:49
Rolf (administrátor)

Já todle podporuju

měl jsem rád dinosaury a brontosaury už od mala Usmívající se

5. prosince 2013, 20:19
Čáp (administrátor)

Ad Jerry

Ano, jde o Brontosaury, kteří nám ztratili francouzské okýnko. Taky o ty, kteří nám dali jeden dům. Z projektu nebude mít SPJF v postatě nic kromě zlepšení kousku světa, což je možná jedním z jeho cílů. Ale já nejsem advokátem téhle sbírky, stavím se k ní naprosto neutrálně - uvažuji, že sám přispěju, ale nejsem zastáncem cedění rozpočtu SPJF. Ještě dodám, že na stavbě kříže se podíleli i dobrovolníci ze SPJF.

5. prosince 2013, 19:56
Winoga

Ano

Zahlasoval jsem, uvidíme, jaký názor mají názor ostatní. Sám jsem i přispěl, rekonstrukce kříže je bohulibý záměr.
5. prosince 2013, 18:37
Jerry (přihlášený)

cže?

takže abych si to shrnul a ujasnil, máme přispět pouze na Brontosaury, a  nám z toho projektu na naší základnu nekápne ani Ň??? těm brontosaurům kteří, ehm ztratili naše frrrrrrrrrancouzské okýnko?!?!? si děláš asi legraci

5. prosince 2013, 18:07
Čáp (administrátor)

Prosím hlasujte

váš hlas bude zohledněn při rozhodování Vedení SPJF, nicméně není závazný a za své rozhodnutí nenesete žádnou odpovědnost Mrkající

Vložení nového komentáře
*
*
*