iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Listopadový program akcí v brněnské klubovně na pavlači

3.11.2019 18:46
Autor: Sova, Počet přečtení: 306

Co se bude dít v listopadu v brněnské klubovně SPJF na Mendlově náměstí? Nebude toho málo, nahlédněte do měsíčního programu a najděte si svou akci! Podrobnosti k jednotlivým akcím včetně časů začátku jsou vždy vyvěšovány na facebookové stránce Akce na pavlači (přístupné i neuživatelům FB).

Vytvořil 3. listopadu 2019 v 18:49:33 Sova. Upravováno 2x, naposledy 3. listopadu 2019 v 18:52:35, Sova


Diskuze ke článku

15. listopadu 2019, 08:32
Geraldarrog (přihlášený)

Применение вышек тур

вышка тура 6 метров – это передвижные приспособления, предназначенные для высотных работ. Используются при возведении промышленных и гражданских сооружений, реставрации памятников архитектуры, отделке помещений. Помимо строительной области, они нашли применение в обслуживании вентиляционных систем и рекламных щитов, осуществлении клининговых мероприятий (мойки витражных и стеклянных элементов многоэтажек), замене светильников. Их часто арендуют для шоу, киносъемок, телевидения с целью размещения оборудования. Они представляют собой сборную жесткую металлическую конструкцию в форме башни. Наклонные лестницы обеспечивают доступ к горизонтальным настилам, количество которых регулируется.
вышка тура технические характеристикина колесах могут комплектоваться несколькими рабочими площадками, но для работы обычно используются не более двух. Рабочий уровень (вышка тура вср) представляет собой несущие ригели со специальными зацепами, на которые кладут дощатые щиты. Для обеспечения максимальной безопасности, при установке более 4.0 м., прикрепляют к стене анкерными креплениями. По желанию заказчика, комплектуются дополнительными щитами-настилами. Монтаж и демонтаж вышки туры не занимает много времени и труда, так как она состоит из элементов с малым весом, которые легко поднимаются на самый верх и устойчивой колесной базой. Соединятся они двумя способами, либо вставляются труба в трубу, например рамы, либо соединяются флажковыми замками, что не требует никаких инструментов и специальных навыков.
В нашей компании Вы можете выбрать или вышка тура строительная сборно разборная с бесплатной доставкой рассрочкой.
14. listopadu 2019, 18:45
Rolf (administrátor)

Pamětnice z Brna

Já myslel třeba fotka a nějaká perlička z vyprávění k tomu, aby jsme i my z daleka mohli trochu nasát atmošku :) 

14. listopadu 2019, 17:36
Sova (administrátor)

Pamětnice

Rolfe, beseda s pamětnicí byla úžasná, nicméně reportáž z takovéhoto typu akce moc nedává smysl. Paní Eliška vyprávěla o spoustě aspektů jak meziválečného, tak válečného i poválečného života v Československu a v Brně, padaly dotazy, kolovaly drobné dobové artefakty... Možná se akce bude někdy opakovat, tak musíš dorazit ;-)

14. listopadu 2019, 09:52
Rolf (administrátor)

Meziválečné Brno s pamětnicí

Ahoj Sovo, bude nějaká reportáž k setkání s meziválečnou pamětnicí, nemohl jsem se zúčastnit, ale docela by mě to zajímalo, jak to dopadlo :) 

13. listopadu 2019, 22:07
Ježek

ad Slávek

Slávku, myslím, že by se asi slušelo pokud bys (alespoň mě) upřesnil, co jsem si proti SPJF dovolil neslušného. V čem jsem projevil nedostatek respektu. Když už zmiňuješ onu oboustrannost.

Zatím jsem se setkal jen s kousavými poznámkami ze strany SPJF - třeba na vycházení Bobří stopy.

Nejsem si vědom, ale třeba se pletu. Krom toho, že bys to mohl myslet jako komentář typu - "vlk se nažral a kosa zůstala celá".
12. listopadu 2019, 11:21
Slavomil Janov

ad: Ježek

Nechci příliš vstupovat do diskuse o "konfliktech" mezi Ježkem a SPJF (a opravdu nebudu!!! reagovat na další "diskusní příspěvky"), ale domnívám se, že oboustranně je třeba aby byl zachováván jistý respekt a uznávání názorů jedné či druhé strany. K tomu patří i slušné odpovědi kohokoliv, bez invektiv a hloupých "podlinkových" keců.
Donald už k samotné "legislativě" zareagoval trefně, takže za mně "Howgh!"
Slávek Janov - Nashville
P.S.: ...a co je na Wikipedii, není "právně směroplatné".
8. listopadu 2019, 20:42
Ježek

slušnost

Jednak se ten člověk tak nejmenoval - byl tak přezdíván. A, pokud vím, ze základní školy, píší se jména s velkým písmenem. Třeba i přezdívky. Sova, Sysel...

Je hodně smutné, že na slušný komentář přichází vesměs útočné odpovědi. Jsem (možná vztahovačně) nesmyslně napadán a označován za špatného a potížistu. Proč?

No, pokud máte s mým dotazem problém (pokud vím, je veřejné promítání chráněno AUTORSKÝM zákonem-je to uvedeno u každého DVD), mohli byste napsat celému světu, CO JSEM UDĚLAL ŠPATNĚ!

Já se milý Sovo neobávám, mě je to jedno. SPJF by se mohlo vystavit trestnímu stíhání. Stačí si přečíst sborník, který samo vydalo (Hledáme lék na dětskou kriminalitu).
6. listopadu 2019, 17:37
Libor 'Donald' Čája

Předpisy

Nazdar!
LEGISLATIVA = (mj.) SOUBOR PRÁVNÍCH PŘEDPISŮ.
Zde se mi tak Ježkův 'předpoklad' jeví jako zcela oprávněný.
Donald

Zde tedy neplatí, že 'Používání odporných termitů se pojí s jistým rizotem a končí obvykle fiakrem'. D
5. listopadu 2019, 11:26
Pro pichláčka

Legislativa

Legislativa je něco jiného, než asi chtěl Ježek vyjádřit. Slovo zní učeně, ale používat ho ve špatném významu není zrovna učené. Ale prudit může každý prudil. :-)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Legislativa
5. listopadu 2019, 10:49
Sova (administrátor)

Ano, Ježku, o legislativní stránku věci se nemusíš obávat.

5. listopadu 2019, 08:48
Tajný agent

Jak se jmenoval ten co donášel v knize Hoši od Bobří řeky...? Jó, udavač!
4. listopadu 2019, 14:31
Ježek

Legislativa

Předpokládám, že máte legislativní věci vyřešené, stran Filmového klubu.
Vložení nového komentáře
*
*
*