iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Nahlašujte akce pod hlavičkou SPJF v roce 2019

28.12.2018 15:49
Autor: Sova, Počet přečtení: 1078

Budete v roce 2019 pořádat akci pod hlavičkou Sdružení přátel Jaroslava Foglara? Tábor, výpravu, výstavu, stínadelskou bitvu či jen víkendové setkání? Nahlašte ji co nejdříve pořadatelské komisi a získáte řadu výhod! Akce bude zveřejněna ve webovém kalendáři akcí SPJF a propagována našimi dalšími komunikačními kanály.

Už nyní vás - pořadatele akcí - prosíme: Pošlete nám seznam akcí, které budete v roce 2019 pod hlavičkou SPJF pořádat! Pokud tak učiníte, vaše akce budou hned zkraje roku zařazeny do webového kalendáře akcí SPJF, ojedinělého zdroje všeho, co se v SPJF šustne.

Z tohoto seznamu budou v průběhu roku rovněž vypichovány akce k propagaci dalšími kanály SPJF, především na sociálních sítích, v pravidelném emailovém zpravodaji členské základně atd. Rovněž tímto nahlášením automaticky splníte povinnost nahlášení akce, pokud na ni plánujete žádat dotaci ze zdrojů SPJF (výše příspěvků pro rok 2019 zatím není známa).

Akce posílejte předsedovi pořadatelské komise na email martin.vertesi@spjf.cz v tomto formátu: Název akce, datum konání, místo konání, pořadatel (člen, pobočka, oddíl aj.), kontakt na organizátora, web (nepovinné), krátký popis, předběžný zájem o dotaci na akci (ano/ne/nevím; není závazné).

V roce 2018 se uskutečnilo více než 50 nahlášených oficiálních akcí SPJF, samozřejmě pak také spousta dalších menších akcí klubů, oddílů, poboček či jednotlivců. Pokud jste některou z těchto akcí pořádali, děkujeme a těšíme se na další foglarovské akce v roce 2019! S dotazy či průběžnými akcemi se samozřejmě můžete obracet celý rok na pořadatelskou komisi SPJF na emailu výše.

Vytvořil 28. prosince 2018 v 15:53:49 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*