iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Ohlédnutí za rokem 2012 v SPJF

28.6.2013 15:39
Autor: Drobek, Počet přečtení: 2823

Výroční zpráva SPJF za rok 2012 je hotova a odeslána na ministerstvo. Připomeňte si i vy, co se nám podařilo vykonat v průběhu minulého roku - rozhodně toho nebylo málo :)

Výroční zpráva obsahuje popis činnosti SPJF pro děti a mládež i aktivit v oblasti badatelsko-sběratelské. Najdete v ní informace o klubovním hnutí, pořádaných táborech, sportovních utkáních, ale také o výstavách nebo Valné hromadě (a taky o Muně, no :). Součástí dokumentu je statistika týkající se členské základny a shrnutí hospodaření v minulém roce, nechybí ani zprávy o tom, co se dělo zajímavého v každé ze sedmi poboček SPJF. Téměř na každé straně vás čekají fotografie z loňských akcí SPJF, ale také šokující odhalení. Kolik je v SPJF žen a dívek? Které objekty nejraději navštěvuje Východomoravská pobočka? A dodržují pracovníci na Muně pravidla bezpečnosti práce?

Čtěte zde: Výroční zpráva SPJF za rok 2012

Výročku doporučujeme k přečtení zvláště těm, kteří uvažují o členství v SPJF, ale ještě nejsou zcela rozhodnuti - naleznou v ní veškeré potřebné informace k tomu, aby si na jejich základě udělali o našem sdružení představu.

Vytvořila 28. června 2013 v 15:58:36 Drobek. Upravováno 4x, naposledy 28. června 2013 v 16:20:42, Drobek


Diskuze ke článku

10. července 2013, 11:15
Krizmen

Díky

Výroční zprávu považuji za mimořádně kvalitní, zřejmě by měla být v určitém množství nějak vytištěna a nabízena partnerům, potenciálním sponzorům a podobně. Je čím se chlubit!
9. července 2013, 05:47
Jezek (administrátor)

člen

Že jako člen SPJF vím, že je na světě Výroční zpráva, to chápu, ale proč zde probíhá tato - vesměs interní diskuse?

Chtěl bych rovněž poděkovat Vedení SPJF za jeho práci, kterou dělá na úkor svého volného času, zcela nezištně a svědomitě, jak mu to ukládají Stanovy SPJF.

8. července 2013, 15:54
Rolf (administrátor)

31.leden

bude lepší, souhlasím s ním. Finální výsledek VZ, kterou poslala Drobek udělal takovou radost, že jsem se s termínem trošku unáhlil... Usmívající se každopádně jsem to myslel tak, žedřívější uzávěrka než letos v červnu by do budoucna měla být určitě..

8. července 2013, 13:54
Čáp (administrátor)

Kruh se uzavírá

Chtěl bych poděkovat Rolfovi ale rovněž si myslím, že uzávěrka výroční zprávy 31. prosince nedává smysl, akce probíhají celoročně a k jejich zhodnocení je potřeba vždykcy ještě troška času, nemluvě o statistikách, účetnictví apod. Což takhle 31. leden?

6. července 2013, 23:05
Drobek (administrátor)

Pro pořádek

Chtěla bych poděkovat Čápovi, který má právě grafický styl Výroční zprávy na svědomí - poslední Výročka navazuje na jeho výtvor z roku 2010 a doufám, že do budoucna budou tyto dokumenty již sladěné. Mé tvůrčí invence tedy nebylo téměř potřeba :) V této době pracujeme na zveřejnění Výroční zprávy za rok 2011, která byla tehdy odeslána nějak moc narychlo.

Myslím, že co se týče uzávěrky příspěvků za rok 2013, můžeme ji klidně trochu posunout na pozdější termín, kdyby někdo chtěl psát třeba o Silvestru :)

Děkuji všem za zaslané texty a fotky. Ukládejte si už nyní na své disky to nejlepší z letošního roku, ať můžeme příště opět ukázat, co podnikáme :)

30. června 2013, 22:33
Rolf (administrátor)

Výročka 2012

Chtěl bych poděkovat Drobkovi za finální úpravy ve výroční zprávě SPJF za minulý rok, jako jeden ze spoluautorů musím říci, že se jedná o výsledek esteticky velmi vyvedený, graficky sladěný a že bude dobrou vizitkou našeho sdružení.

S předstihem jen avizuji, že uzávěrka výroční zprávy za tento rok bude již 31.prosince, abychom tento materiál stihli dodat včas. Upozornění vám přijde do vaší emailové schránky ješt+ě v závěru roku.  Díky všem za vaše příspěvky.

Vložení nového komentáře
*
*
*