iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Omluva za zpožděné vydání Bobří stopy

1.7.2013 23:06
Autor: Čáp, Počet přečtení: 2806

Vedení Sdružení přátel Jaroslava Foglara se omlouvá všem členům a předplatitelům časopisu Bobří stopa za několikaměsíční zdržení v jeho vydávání a současně ujišťuje, že do konce roku 2013 vyjde všech avizovaných 6 čísel časopisu samostatně nebo ve formě rozšířených vydání - dvojčísel. Průtahy v přípravě čísla 1/2013 byly způsobeny především náročnou osobní situací některých členů redakce, nikoliv finanční nebo obsahovou stránkou vydávání a v současnosti se je pro nejbližší období podařilo vyřešit.

Číslo 1/2013 se tedy dostane do tisku v průběhu prvního červencového týdne roku 2013 a v závislosti na rychlosti tiskárny pak ke čtenářům jistě před koncem měsíce července. Další čísla pak budou následovat ve zkráceném časovém intervalu tak, aby předplatitelé získali za svůj roční příspěvek vždy nejméně 6 čísel.

Navíc všichni předplatitelé a členové SPJF získají s číslem 1/2013 poukázku na nákup v elektronickém obchůdku SPJF.

Redakce časopisu děkuje předplatitelům za trpělivost a pochopení situace, neboť až na výjimky jsou ohlasy na nastalou nestandardní situaci spíše povzbudivé a nesou se převážně ve vpravdě foglarovském duchu.

Vytvořil 1. července 2013 ve 23:12:48 Čáp. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

2. července 2013, 06:18
Jezek (administrátor)

Bratrstvo Kočičí pracky

Ze mě si tady, ale nikdo nic nedělá. Jen vy... O něčem to svědčí,,,,

2. července 2013, 01:43
Čáp (administrátor)

Z Ježka si neděláme Smějící se A s Bohouškem má BS vždycky dost společného, vždyť řada přispěvatelů se pravidelně účastní akcí v metropoli, o kterých Bohoušk hojně píše. Jediné, co mě mrzí, že jsme nevyvěsili tuhle informaci dřív - BS bude!

2. července 2013, 00:34
Krizmen

Nic si z Ježka nedělejte

... a pokud budete mít článkovou krizi, klidně převezměte informace z Bohouška :-) stejně jsme jedna parta :-)
Vložení nového komentáře
*
*
*