iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Otevřená porada Pražské pobočky SPJF se koná 4.4.

26.3.2019 19:09
Autor: Tajlor, Počet přečtení: 1335

Druhá otevřená porada Pražské pobočky SPJF se bude konat 4.dubna 2019 od 17 hodin v Domě dětí a mládeže Praha 5, Štefánikova ul. (proti kostelu sv. Václava, pár minut od metra Anděl).

Porada je otevřena všem členům i nečlenům SPJF, zkrátka těm, kteří chtějí pomoci, či s něčím pomoci potřebují...(tedy hlavně s akcemi s vazbou na Jestřába.)

Předpokládám, že budeme připravovat tyto akce:

Spolupráce s DDM Praha 5 – přijde Luboš Vaculín z vedení DDM

5.4. Pražská lítačka. Winoga a Menhart prosí o pomoc při organizaci především v průběhu akce.  Pomoc byla členy pobočky přislíbena. Na schůzce budeme vkládat letáčky o pobočce do Bobřích stop. Využijeme i na další akce (Svět knihy, Tábořiště Mastník).

9. – 12.5. Veletrh knihy. Možnost na této akci zorganizovat soutěž ve vyjímání ježka z klece (Menhart projedna na Vedení SPJF). Předkolo ve vyjímání po celou dobu trvání veletrhu, finále v sobotu nebo neděli. Bude spojeno s besedou a stánkem Albatrosu ale pozor na důstojnost a reprezentativnost akce. Nutnost vytvořit tým organizátorů. Menhart a Tajlor dojednají podrobnosti s Albatrosem.

14.9. a 21.9. Setkání na tábořišti Mastník u Sedlčan (Jedno z tábořišť Foglarova oddílu).  Vyrazíme pomoci Sedlčanským skautům s úpravou místa a zúčastníme se i vlastního setkání za týden. Možnost přespání v místní klubovně.

Příměstský tábor - co by bylo vhodné děti naučit? Diskuse o příměstském táboře s Rychlými šípy v srpnu.

A další

Další informace o činnosti Pobočky jsou na www.iklubovna.cz zóna Pražské pobočky: http://www.iklubovna.cz/zony/prazska-pobocka-spjf -

 

Zveme a na všechny se těší

Tajlor, Menhart a Vláďa Dvořák 

Vytvořil 26. března 2019 v 19:11:55 Tajlor. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

28. března 2019, 12:25
Tonda Plíhal

Kriz

Obávám se, že nebudu mít čas - máme brigádu na Dvorcích. Čus
28. března 2019, 05:07
Tonda Plíhal

existence

Taky jsem rád, že SPJF existuje. Člověk pak alespoň vidí, do jakých deformací a extrémů se mohou zvrhnout dobře míněné myšlenky.
27. března 2019, 22:37
Krizmen (přihlášený)

Zóna PP

Trochu mi poslední dobou připomíná web iklubovna.cz zónu pražské pobočky :-) Je to fajn, jsem rád, že nové vedení pražské pobočky publikuje ostošest a je super aktivní, ale co ostatní - co Perpetum, co Třebíč, co Ostrava, co celostátní vedení, co kluby a oddíly, co Bobří stopa? Zdravím všechny a jenom napíšu poslední větu: Jsem rád, že SPJF existuje - totiž někdy méně, znamená více, takže vlastně když jsou tu informace jenom z Prahy, tak se nic neděje :-D :-D :-D

27. března 2019, 21:12
Tajlor (přihlášený)

Možná přijde i Alpín

Ahoj,

ne tak to je jen titulek, Alpín opravdu přijde, ve vedení po 25. letech již nechtěl být, ale v pobočce pracuje dál. Přijď nám taky pomoci a uvidíš ho...

27. března 2019, 10:00
Tonda Plíhal

Alpin

Co se vlastně přihodilo s Alpínem?
Vložení nového komentáře
*
*
*