iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Podpořte dotisk Rychlých šípů v ukrajinštině

20.7.2022 08:39
Autor: Soki, Počet přečtení: 1208

V červnu tohoto roku vydalo Sdružení přátel Jaroslava Foglara Rychlé šípy v ukrajinštině v nákladu 2000 kusů. Události si ve větší míře povšimli také novináři, a tak můžeme po čtrnácti perných dnech plných rozvážení, balení, rozesílání a čilé komunikace oznámit, že původní náklad je téměř rozebraný. Poptávka od škol a různých organizací je však natolik velká, že jsme se rozhodli připravit dotisk publikace.

Rádi bychom Rychlé šípy dostali k více dětem, než se nám to zatím podařilo. Proto jsme držitele autorských práv (Skautskou nadaci Jaroslava Foglara) požádali o možnost dotisku sešitů, což nám bylo schváleno.
 
Zbývá tedy vyřešit, jak nový náklad, který by podle našich představ měl alespoň 5000 kusů, ufinancovat. Napadlo nás tedy, zda byste nám trochu nemohli i vy všichni, kterým se nápad dostat Rychlé šípy touto formou k ukrajinským dětem, líbí. A podle mnohých ohlasů, které na vydání sešitu máme a velmi se z nich radujeme, vás není zrovna málo.
 
Forma pomoci finančně přispět na dotisk Rychlých šípů v ukrajinštině je dvojí:
 
1. Pokud byste chtěli mít sešit ve své sbírce a zároveň byste rádi vydání podpořili, stále nám ještě zbývá pár desítek výtisků, které nabízíme k prodeji na obchod.spjf.cz nebo si o sešit prostě napište na spjf@spjf.cz. První stovka číslovaných výtisků je již beznadějně vyprodána (a její prodej nám pomohl financovat první vydání), prodaná číslovaná stovka druhá nám pomůže s druhým vydáním.
 
2. Pokud už sešit máte, ale chtěli byste dotisk podpořit ještě dále a více, budeme moc rádi, když nám přispějete ve sbírce na donio.cz. A pokud máte kolem sebe možnosti distribuce ukrajinským dětem, a my vybereme s vaší pomocí dostatečnou částku, vězte, že začneme nový školní rok s novou várkou Rychlých šípů!
 
Děkujeme za vaši podporu, ať už finanční nebo tu, kterou nám projevujete svými pozitivními ohlasy. Věříme, že i s vaší pomocí, můžeme udělat pobyt ukrajinským dětem, zde v naší zemi, o něco příjemnější.

Vytvořil 20. července 2022 v 08:43:19 Soki. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

23. srpna 2022, 11:03
zuzana havelková

RŠ v Klánovicích

Moc děkujeme za ukrajinské děti z Klánovic! Skvělý nápad, děkuji za aktivní oslovení, samotnou by mě to nenapadlo.
22. července 2022, 18:29
Datel

VELKÁ POCHVALA ZA RŠ PRO UKRAJINCE

Chci touto cestou krátce poděkovat a především pochválit tým V.Hanuše ze SPJF za realizaci projektu Rychlé šípy v ukrajinštině !!! Fakt bezvadný nápad = bezvadná realizace = bezvadná prezentace !!!
Vložení nového komentáře
*
*
*