iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Sleva na jízdné Českých drah dočasně nebude dostupná

4.2.2015 12:45
Autor: Drobek, Počet přečtení: 2633

Sleva 10% na jízdenky, kterou mohli účastníci akcí SPJF díky České radě dětí a mládeže využívat, k 1. únoru 2015 skončí svou platnost. O nových podmínkách se dozvíte více v článku.

Sleva, o které v září 2014 informoval Menhart, dosáhla díky aktivitě všech spolků, které jsou členy ČRDM, deseti procent. Podle nových podmínek Českých drah však účet ČRDM, přes který jsme jízdenky na internetu nakupovali, nesplňuje požadavky a byl deaktivován. Nyní tedy není možné využívat slevu.

Podařilo se však vyjednat aspoň to, že si budou moci jednotlivé spolky založit vlastní profily pro nákup jízdenek, kde budou postupně nabírat slevu (začíná se na 4% a za každých 50 000 Kč obratu se sleva zvýší o 1%). Proto bude v blízké době pravděpodobně vytvořen nový účet přímo pro SPJF, který budeme spravovat. O jeho založení a možnostech využívání vás budeme dále informovat.

Zatím tedy nelze uplatňovat původní slevu, ale jakmile bude mít SPJF svůj účet, dozvíte se vše na této webové stránce.

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

26. dubna 2015, 21:54
Menhart

NEsleva na dráze

ČD dráhy nově vyvinuly naprosto nešikovný systém slev, který se nazývá Věrnostní program ČD Body a nahradil systém slev, kde občanská sdružení (ČRDM) se mohla dopracovat až k 10% slevě.

Za nákup (hesla zůstala stejná) po přihlášení nyní získáte na konto body, které se připíší až po vaší jízdě (ne po nákupu), takže pokud chcete využít věrnostní body, tak budete utrácet body těch, kteří nakupovali a jezdili před vámi. Navíc omezená nabídka odměn (lístek do divadla, muzea, místenka, doplatek atd.) je pro občanská sdružení, oddíly a skupiny těžko využitelná a jediný výsledek nákupu přes portál bude ten, že buď uděláme naším nákupem radost někomu, kdo přijde po nás, nebo vybereme pro sebe body, které vytvořil někdo před námi.

Systém "vyberu jen tolik bodů, kolik jsem vložil" asi určitě nebude fungovat a akorát se tam naučí chodit vykutálenci, kteří tu budou čerpat výhody jen pro sebe. Osobně si myslím, že takto nastavený systém slev (Věrnostní program ČD) je pro nás naprosto nevyužitelný a nebudu ho používat.

Pěkné jaro i bez slev Českých drah.
PS: nepsal jsem o skupinových slevách, které jsou taky pěkně vykutálené. :-)
Vložení nového komentáře
*
*
*