iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Ústředí a klubovna SPJF v Brně je po rozsáhlé rekonstrukci v plném provozu

23.8.2019 15:10
Autor: Sova, Počet přečtení: 1602

V srpnu byly po více než půl roku trvající anabázi dokončeny rekonstrukční a úklidové práce v nových prostorách SPJF v Brně. Ústředí našeho sdružení tak nyní již plnohodnotně sídlí na adrese Mendlovo náměstí 11. Prostory po bývalé čajovně se skládají z velké klubovny, administrativní kanceláře, jednoho velkého a jednoho menšího skladu a samostatného sociálního zařízení. Od září bude klubovna využívána k pravidelným akcím.

Nové prostory SPJF na Mendlově náměstí 11 se nachází na pavlači vskutku stínadelského dvora přímo nad hostincem Starý dvůr. SPJF má prostory v nájmu od města Brna od listopadu 2018 s trváním na dobu neurčitou. Celou zimu probíhala rekonstrukce prostor a jejich úprava pro naše účely, v lednu pak započalo stěhování následované důkladným úklidem a tříděním uložených věcí.

Za celou dobu se v klubovně uskutečnil nespočet menších i větších akcí, vše bylo završeno posledními úpravami v pondělí 19. srpna. Nové prostory nyní mají tuto podobu:

Klubovna na pavlači a vstup do ní z terasy nad hospodou.

 

Klubovna, která bude sloužit k pořádání akcí pro veřejnost, k poradám atd. Její výměra je cca 26 čtverečních metrů.

Kancelář, sloužící k administrativní práci, obsluze Foglarovského obchůdku apod. Její výměra je cca 13 metrů čtverečních.

Velký sklad určený převážně k uskladnění Bobřích stop, ale také části táborového vybavení.

Nové sídlo je výborně dostupné z brněnského hlavního nádraží (6 minut tramvají číslo 1, směr Ečerova), ale také z centra města (7 minut ze zastávky Česká tramvají číslo 5 nebo 6). Přesná poloha klubovny je vidět v mapě zde.

Ve čtvrtek 22. srpna se na přilehlé terase odehrála symbolická foglarovská grilovačka, která nové prostory otevřela k aktivnímu využívání. Kromě promítání, které zde již nyní probíhá pod patronací Jihomoravské pobočky, přibudou od září další pravidelné akce pro širokou veřejnost. Těšíme se, až se v nových prostorách potkáme i s vámi!

Grilovačka

Vytvořil 23. srpna 2019 v 15:16:00 Sova. Upravováno 8x, naposledy 23. srpna 2019 v 15:34:08, Sova


Diskuze ke článku

14. září 2019, 10:08
Ježek

Orožeň

A, Orožeň letos nebude? Za dva týdny...?! Nebo už to bude jen pro zvané.
25. srpna 2019, 09:10
Ježek

exklusiv

Tak, takhle repre prostory, jste snad nikdy v existenci neměli. Teď bude hlavní, si je udržet.
Vložení nového komentáře
*
*
*