iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

V brněnské klubovně SPJF na pavlači startují pravidelné akce pro veřejnost

15.9.2019 00:43
Autor: Sova, Počet přečtení: 1100

Nově zrekonstruované prostory SPJF na Mendlově náměstí v Brně se v polovině září stanou centrem celé řady akcí pro veřejnost. Ty pak budou pokračovat a podle zájmu přibývat. Přečtěte si, co se bude ve stínadelské klubovně dít!

Během září v prostorné klubovně startuje několik cyklů akcí. Všechny je bude propagovat facebooková stránka Akce na pavlači, kde se vždy s příslušným předstihem objeví měsíční program a další podrobnosti.

Klubovna SPJF

Jedno pondělí měsíčně se bude odehrávat foglarovské odpoledne pro děti, první se odehrálo už 9. září. Úterky budou ve znamení akcí pod společným názvem Čajovna, která fakt neexistuje. Budou se střídat nejrůznější typy akcí, jako první se odehraje 17. září Piškvorkový turnaj, o týden později pak Čajovna na grilu.

Středy budou patřit pravidelnému promítání filmů či cestovatelským přednáškám. následovaným pátračkou. Ve středu 18. září takto proběhne cestovatelské promítání z Bosny.

Akce na září

Všechny akce jsou veřejné a každý zájemce je vítán. V klubovně je již v provozu také prodej drobného občerstvení, kofoly a čaje, příjemná atmosféra je tak zaručena! Pokud máte zájem v klubovně uspořádat svou akci, ozvěte se na email martin.vertesi@spjf.cz.

Vytvořil 15. září 2019 v 01:09:21 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

16. září 2019, 12:05
Sova (administrátor)

Ježku, na všech akcích jsi vítán! ;-)

15. září 2019, 06:02
Ježek

UP

Mimo to, doufám, že máte ošetřena autorská práva u filmů... V případě veřejných projekcí!
15. září 2019, 05:59
Jezek

originální

Ta "čajovna" mi nepřijde moc originální... Vzhledem k tomu, že mě to až nápadně odkazuje na opravdu originální bar v centru města a trošku morbidní, pokud jde o prostory bývalé čajovny, která ještě existuje.

Jinak, čest vaší práci!
Vložení nového komentáře
*
*
*