iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Dlouhodobka je tu i letos!

Badatelsko-sběratelský oddíl Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Článek II: Právní postavení SPJF
1. SPJF je dobrovolné, nezávislé občanské sdružení, sdružující členy na základě společného
zájmu:
d) o sběratelství, archivování a zkoumání všeho, co se týká Jaroslava Foglara, jeho spolupracovníků, dalších spisovatelů a tvůrců časopisů pro děti a mládež.

Článek III: Cíle činnosti SPJF
2. SPJF se snaží oslovovat čtenáře, přátele, sběratele a další příznivce díla Jaroslava Foglara a ostatních autorů dobrodružné literatury a tvůrců časopisů pro děti a mládež, propagovat výchovné metody skautingu, woodcraftu, zálesáctví apod.
3. Za tímto účelem SPJF zejména:
a) zajišťuje, zpracovává a zveřejňuje informace o životě a díle Jaroslava Foglara i dalších spisovatelů a tvůrců dětských časopisů, propaguje a popularizuje jejich dílo doma i v zahraničí;

STANOVY Sdružení přátel Jaroslava Foglara, o. s.

5.11.2016 13:48
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 913

Jako každý rok je tu i tentokrát Dlouhodobá hra.
Změnou oproti těm "klasickým" je, že je pro jednotlivce do 16 let včetně. Neváhejte se zapojit (pokud můžete) a nebo (pokud nemůžete) pomozte dlouhodobku propagovat dál :)

"Zjistěte, co se skrývá na tajemném svitku a zda to má nějakou souvislost s bohy, pověstmi a smrtelně nebezpečnými nástrahami, které musí překonávat archeolog Jonathan David..."

Dlouhodobá hra se hraje od 1. listopadu 2016 do 31. května 2017.

Po přihlášení do hry budou účastníci plnit úkoly, které budou vycházet vždy 2 na začátku každého měsíce (=jedna etapa). Ke každé etapě vyjde také část příběhu a shrnutí těch pověstí, podle kterých budou úkoly v etapě.

Čas na splnění všech úkolů je omezený koncem hry, což je 31. 5.. Za každý splněný úkol dostanou překlad (přepis do latinky) jednoho konkrétního znaku ze svitku, po vyluštění svitku se dozví, co je vlastně do konce hry potřeba splnit...

Více informací a kompletní pravidla najdete na stránce dlouhodobky Nemesis, aktuality se navíc budou objevovat na dlouhodobkovém facebooku a twitteru.

Vytvořila 5. listopadu 2016 ve 14:18:20 Nancy Blacketová. Upravováno 2x, naposledy 5. listopadu 2016 ve 14:26:21, Nancy Blacketová


Diskuze ke článku

5. listopadu 2016, 14:30
Nancy Blacketová (přihlášený)

"Zjistěte, co se skrývá na tajemném svitku a zda to má nějakou souvislost s bohy, pověstmi a smrtelně nebezpečnými nástrahami, které musí překonávat archeolog Jonathan David..."

5. listopadu 2016, 14:28
Nancy Blacketová (přihlášený)

Dlouhodobka

začala! 1. 11. byla zveřejněna první etapa. Více najdete na webu, rozepsaná aktualita i s popisy, jak se na webu vyznat je ZDE.

Vložení nového komentáře
*
*
*