iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Read Me a problémy s registrací

Badatelsko-sběratelský oddíl Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Článek II: Právní postavení SPJF
1. SPJF je dobrovolné, nezávislé občanské sdružení, sdružující členy na základě společného
zájmu:
d) o sběratelství, archivování a zkoumání všeho, co se týká Jaroslava Foglara, jeho spolupracovníků, dalších spisovatelů a tvůrců časopisů pro děti a mládež.

Článek III: Cíle činnosti SPJF
2. SPJF se snaží oslovovat čtenáře, přátele, sběratele a další příznivce díla Jaroslava Foglara a ostatních autorů dobrodružné literatury a tvůrců časopisů pro děti a mládež, propagovat výchovné metody skautingu, woodcraftu, zálesáctví apod.
3. Za tímto účelem SPJF zejména:
a) zajišťuje, zpracovává a zveřejňuje informace o životě a díle Jaroslava Foglara i dalších spisovatelů a tvůrců dětských časopisů, propaguje a popularizuje jejich dílo doma i v zahraničí;

STANOVY Sdružení přátel Jaroslava Foglara, o. s.

15.9.2016 21:17
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 909

Moc se omlouváme všem, kteří měli problémy s přihlašováním na iklubovnu. A prosíme všechny, kteří se chtějí přihlásit do Read Me, aby v případě jakýchkoli problémů psali na mail readme@spjf.cz. Vysvětlení v článku.

Pokud jste se snažili zaregistrovat nový profil na iklubovnu, pravděpodobně na vás vyskočilo "chyba při odesílání emailu" a nic dalšího se nedělo, nebo se nestalo skoro vůbec nic. Jenže nový účet se i přes to vytvořil a na iklubovně je (doufám, že opravdu každý). 

Problém nastal kvůli tomu, že někdo "zaviroval" iklubovnu (nejsem ajťák, takže po mě nechtějte další vysvětlování :D ) a tak se zablokovalo veškeré odesílání mailů ze stránky (na chvíli i celá stránka). Ikdyž je to už odstraněno, blokace zůstala. Nefunguje ani "interní pošta" mezi uživateli a v přihlašování se neodešle email. 

Pokud si tedy budete myslet, že jste se přihlásili, můžete se tedy přihlásit (v pravo nahoře) pod tímto účtem na iklubovnu a pak v zóně Read Me kliknout na tlačítko Registrace do hry. Pozor, tohle tlačítko uvidíte pouze po přihlášení!

Pro jistotu všichni kdo chete hrát zkontrolujte, jestli je vaše přezdívka v tabulce účastníků. Pokud ne a hlásili jste se, nebo pokud vám pořád nefunguje přihlašování, určitě nám napište mail, nebo se ozvěte do komentářů a nějak to vyřešíme. 

Vše by mělo být v pořádku v sobotu, kdy už také od rána budete moci plnit první úkol. A kdyby nebylo, tak nám řešení stejně pošlete a nějak to vymyslíme :)

Vytvořila 15. září 2016 ve 21:18:50 Nancy Blacketová. Upravováno 2x, naposledy 15. září 2016 ve 21:33:03, Nancy Blacketová


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*