iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Soutěž o nová foglarovská trička

Badatelsko-sběratelský oddíl Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Článek II: Právní postavení SPJF
1. SPJF je dobrovolné, nezávislé občanské sdružení, sdružující členy na základě společného
zájmu:
d) o sběratelství, archivování a zkoumání všeho, co se týká Jaroslava Foglara, jeho spolupracovníků, dalších spisovatelů a tvůrců časopisů pro děti a mládež.

Článek III: Cíle činnosti SPJF
2. SPJF se snaží oslovovat čtenáře, přátele, sběratele a další příznivce díla Jaroslava Foglara a ostatních autorů dobrodružné literatury a tvůrců časopisů pro děti a mládež, propagovat výchovné metody skautingu, woodcraftu, zálesáctví apod.
3. Za tímto účelem SPJF zejména:
a) zajišťuje, zpracovává a zveřejňuje informace o životě a díle Jaroslava Foglara i dalších spisovatelů a tvůrců dětských časopisů, propaguje a popularizuje jejich dílo doma i v zahraničí;

STANOVY Sdružení přátel Jaroslava Foglara, o. s.

3.2.2017 18:54
Autor: Sova, Počet přečtení: 1366

Speciální edici triček s názvem „Foglar is not dead“ začalo na konci roku 2016 vyrábět Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Tři z vás mají nyní možnost jedno tričko vyhrát, stačí se zapojit do fotografické soutěže!

Speciální edici triček s názvem „Foglar is not dead“ začalo na konci roku 2016 vyrábět Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Edice zatím obsahuje tři motivy, další budou vyrobeny pravděpodobně v únoru. Zájemci si v tuto chvíli mohou objednat trička s originálními motivy Rychlých šipek (dívčí verze kráčející slavné pětice hochů z Druhé strany), ježka s klecí a Široka. K dispozici jsou pánské i dámské varianty všech běžných velikostí v barvách černá, žlutá, hnědá, šedá, červená a oranžová. „Sdružení bude nabídku motivů dále rozšiřovat, v plánu máme vyrobit například tričko s motivem Stínadel či několik dalších vtipných variací na foglarovský svět,“ uvedla Kateřina Sloupová, členka vedení SPJF a vedoucí produkce ediční sady.

Trička objednávejte ve Foglarovském obchůdku na www.obchod.spjf.cz či na obchod@spjf.cz. Cena jednoho trička je 350 Kč, pro členy SPJF 300 Kč. V případě, že vámi požadovaná barva či velikost nebude v aktuálních zásobách k dispozici, zařadíme vaši poptávku do objednávky další várky.

Foglarovská trička

SOUTĚŽTE O JEDNO Z UNIKÁTNÍCH TRIČEK

Pro tři z vás je tady možnost získat jedno tričko z edice „Foglar is not dead“ dle vlastního výběru zdarma! Stačí se zapojit do následující soutěže. Její pravidla jsou jednoduchá – vytvořte fotografii sami sebe, která znázorňuje, co právě pro vás znamená Foglarův odkaz či v čem je podle vás aktuální i v dnešní době. Ztvárnění je zcela na vás, na fotografii mohou být kromě vás i další osoby, zvířata či cokoliv dalšího.

Soutěžní fotografii vložte na profil Sdružení přátel Jaroslava Foglara na facebooku s hashtagem #FoglarIsNotDead a krátkým popiskem nejpozději do 28. února 2017. Autoři, jejichž fotografie obdrží do 10. března nejvíce hodnocení „To se mi líbí“ získají tričko dle vlastního výběru. Každý soutěžící smí do soutěže přihlásit maximálně tři své fotografie. Autoři, kteří chtějí soutěžit, ale nemají účet na sociální síti, mohou fotografie zaslat na bs@spjf.cz – redakce je na facebooku vyvěsí.

Vytvořil 3. února 2017 v 19:01:09 Sova. Upravováno 1x, naposledy 3. února 2017 v 19:03:07, Sova


Diskuze ke článku

9. února 2017, 17:15
Čáp (administrátor)

Tak žulový pomník na triku bych mít nechtěl. To už zavání dřevěným spacákem.

4. února 2017, 10:57
MVBobr (administrátor)

Trička v zátoce

Předpokládám, že trička větších velikostí budou i v zátoce, vezmeme ramínka - zavěsíme "vzorkové modely" na lanko a nebudeme je stačit¨prodávat... i žulový pomník s JF by se hodil na triko...

Vložení nového komentáře
*
*
*