iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby
Přejít na menu

Výzva Kašgar má prvního výherce!

Badatelsko-sběratelský oddíl Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Článek II: Právní postavení SPJF
1. SPJF je dobrovolné, nezávislé občanské sdružení, sdružující členy na základě společného
zájmu:
d) o sběratelství, archivování a zkoumání všeho, co se týká Jaroslava Foglara, jeho spolupracovníků, dalších spisovatelů a tvůrců časopisů pro děti a mládež.

Článek III: Cíle činnosti SPJF
2. SPJF se snaží oslovovat čtenáře, přátele, sběratele a další příznivce díla Jaroslava Foglara a ostatních autorů dobrodružné literatury a tvůrců časopisů pro děti a mládež, propagovat výchovné metody skautingu, woodcraftu, zálesáctví apod.
3. Za tímto účelem SPJF zejména:
a) zajišťuje, zpracovává a zveřejňuje informace o životě a díle Jaroslava Foglara i dalších spisovatelů a tvůrců dětských časopisů, propaguje a popularizuje jejich dílo doma i v zahraničí;

STANOVY Sdružení přátel Jaroslava Foglara, o. s.

12.5.2019 18:28
Autor: Nancy Blacketová, Počet přečtení: 296

Dobrodružné putování po Hedvábné stezce se chýlí ke konci. Tato výzva trvá od začátku února a končí na konci května.

Účastníci plněním úkolů získávají díky mapy, kterými mají propojit Konstantinopol a Peking. Tudy více než 2000 let vedla záhadami opředená Hedvábná cesta plná nástrah, ale i zisku, pokud se někomu podařilo ji projít a prodat cizokrajné zboží do Evropy.

V neděli 5. května ji prošla jako první odvážná objevitelka Hanka Marková alias TeaBea z klubu Rychlých Tygřic a tím nám dokázala, že i tak nebezpečnou cestu lze zvládnout. A proto i ostatní, kteří ještě nemají dosbírané poslední dílečky puzzle, mají čas do konce května Hedvábnou stezku projít a vybrat si z několika výher, jako jsou jízda na velbloudovi, fotoaparát, který hned po vyfocení vytiskne fotku nebo taky tábor v týpí zdarma.

Takže hodně štěstí v plnění úkolů, výhry už na Vás čekají!

Úkol č.40 - Velbloud 

Úkol č.10 - Hedvábný strom

Úkol č.44 - Obraz pouště

Vytvořila 12. května 2019 v 18:30:23 Nancy Blacketová. Upravováno 3x, naposledy 13. května 2019 v 16:17:41, Nancy Blacketová


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*